Nasza firma

20 lat

Działamy na rynku już od ponad 20 lat.

Działamy na lokalnym rynku już od ponad 20 lat.  Zdobyte w tym czasie doświadczenie i wiedza a także fakt, że utrzymaliśmy naszą działalność pomimo zawirowań na rynku, licznych przemian gospodarczych, rosnącej konkurencji oraz ostatniego kryzysu to podstawa do tego, by  - nie będąc gołosłownym - polecać naszą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę materiałów budowlanych.

Przez wszystkie te lata pośrednictwa między producentami a nabywcami zgromadziliśmy grono stałych kontrahentów i klientów. Dostarczamy nasze towary nie tylko klientom indywidualnym ale również skutecznie bierzemy udział w przetargach i dostarczamy towary firmom budowlanym i wykonawcom robót. Przetargi, które zostały rozstrzygnięte na naszą korzyść ugruntowały wiarygodność "Zychbudu", a współpraca przy licznych budowach, remontach czy przebudowach organizowanych w naszym Powiecie pozwala nam cieszyć się pozycją lidera wśród dystrybutorów materiałów budowlanych

W początkowym okresie naszej działalności zajmowaliśmy się dystrybucją materiałów budowlanych. W zakres naszych usług wchodził także międzynarodowy i krajowy transport ciężarowych. Z upływem lat rozszerzyliśmy działalność o kolejne usługi – prace ziemne koparką, zimowe utrzymanie dróg czy wynajem powierzchni handlowych.

Współpraca z firmą "ZYCHBUD" zapewni Państwu terminową i solidną dostawę materiałów budowlanych w ramach kompleksowego zaopatrzenia budowy. Towar dostarczymy własnym transportem z HDS-em.